Aktualności

29.09.2022

Mocny powrót do Bremy z nowościami!

Kolejna edycja Fish International w Bremie już za nami. Na swoim stoisku zaprezentowaliśmy najpopularniejsze modele pojemników izolowanych używanych w branży przetwórstwa rybnego. Także w tym roku targom towarzyszyła premiera najnowszego nowego modelu pojemnika izolowanego, którym jest typ 660 PE (Art. Nr 660-7 PE) z izolacją spienionym polietylenem.
- Wspaniale było powrócić do Bremy i spotkać się z naszymi niemieckimi partnerami handlowymi. Takie spotkania są dla nas zawsze ogromną radością i utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze skrzyniopalety izolowane stają się dzisiaj standardem, bez którego wielu przetwórców nie wyobraża sobie dzisiaj pracy, nie tylko w Polsce, ale poza jej granicami – powiedział Dawid Budrewicz z BPLAST.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili za inspirujące spotkania.

06.06.2022

Wielkie Święto branży w Barcelonie!

Jak co roku, w najważniejszym wydarzeniu dla przetwórców ryb i owoców morza Seafood Processing Expo brał udział BPLAST. W tym roku ta długo wyczekiwana wystawa odbyła się w Barcelonie. Na własnym stoisku słupski producent pojemników izolowanych zaprezentował swoje najnowsze modele skrzyniopalet higienicznych. Jak zawsze nie zawiedli licznie przybyli klienci oraz partnerzy biznesowi. Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia za rok!

06.06.2022

Boston Seafood Show powrócił po pandemii!

Stało się! Po długo wyczekiwanej przewie branża przetwórców ryb i owoców morza powróciła na targi Seafood Expo North America & Seafood Processing North America do Bostonu. Amerykańska edycja stanowi zawsze ważny czas w kalendarzu zespołu BPLAST, ponieważ jest to unikalny moment, aby w jednym czasie i w jednym miejscu spotkać się z partnerami biznesowymi z obu Ameryk.

08.03.2022

Inwestycja w przyszłość – nowa linia produkcyjna!

W ostatnich dniach zakończona została instalacja nowoczesnej linii do przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą rotomouldingu. Linia od samego początku została zaprojektowana i zbudowana z myślą o produkowanych przez BPLAST pojemnikach izolowanych.

 

12.05.2021

Nowy model pojemnika 460

Do produkowanych przez BPLAST higienicznych pojemników izolowanych dołączył właśnie model 460. Projemnik został głównie zaprojektowany dla potrzeb przetwórstwa spożywczego, szczególnie rybnego gdzie pojemniki służą do transportu świeżego surowca. Niska wysokość pojemnika powoduje, że dolna wartwa wsadu nie ulega zniszczeniu poprzez nacisk wyższych warstw co umożliwia dalszą obróbkę ryby bez straty na jej jakości. Zapraszamy do składania zapytań!
05.05.2020

Lider wybiera pojemniki higieniczne od BPLAST

Firma CHEMAXPOL Sp. z o.o. Sp.k. z Ostaszewa. Niekwestionowany lider w budowie myjek do pojemników, palet i skrzyniopalet stawia na higieniczne pojemniki od BPLAST. – Pojemniki charakteryzują się wysoką łatwością mycia, niskimi kosztami utrzymania jak również czynią je niezwykle praktycznymi. Poza tym, pojemniki izolowane spełniają najwyższe standardy jako0ściowe w procesie mycia. W związku z powyższym i z pełnym przekonaniem rekomendujemy pojemniki izolowane BPLAST – oświadczył Mateusz Lisiak, specjalista ds. jakości w CHEMAXPOL Sp. z o.o. Sp.k.
18.04.2020

Nowe modele pojemników izolowanych

Już w najbliższych tygodniach w ofercie BPLAST pojawią nie nowe modele pojemników izolowanych. Nowe pojemniki izolowane miały mieć swoją premierę w trakcie Seafood Global Expo w Brukseli, niestety w związku z pandemią COVID-19 ich oficjalną prezentacja odbędzie się w innym terminie.
06.03.2020

Pojemniki izolowane na Warsaw Pack

To była wielka przyjemność, móc gościć wszystkich przybyłych na nasze stoisko podczas tegorocznej edycji Warsaw Pack. Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować wszystkim klientom i partnerom za zaufanie do naszych usług i produktów. Dzięki Wam budujemy naszą coraz silniejszą pozycję rynku opakowań transportowo-magazynowych.
10.10.2019

Zespół BPLAST na szkoleniu w Arizonie

Na początku października w miejscowości Clarkdale w Arizonie odbyło się szkolenie zorganizowane przez światowego lidera w trwałym znakowaniu produktów wykonanych metodą rotomouldingu.
09.05.2019

Wielkie Świeto Ryby za nami!

W dniach 7-9 maja podczas Seafood Global Expo w Brukselli oficjalnie przedstawiliśmy szerokiemu gronu odwiedzających najpopularniejsze pojemniki izolowane produkowane przez BPLAST a powszechnie stosowane w branży przetwórstwa ryb oraz owoców morza jako mocne nośniki transportowo-magazynowe. Te trójścienne monolitycznie pojemniki, wykonane są z wytrzymałego tworzywa, wypienionego wewnątrz pomiędzy ścianami spienionym polietylenem (PE) w formie gęstej piany
20.04.2019

Nowy wózek do przemysłu spożywczego!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wraz początkiem nowego roku FACH-PAK wzbogaca ofertę pojemników spożywczych o wózek izolowany (izolacja PUR) typu Buggy 200l (cymber 206l). Pojemniki dostępne są w różnych kolorach, co ma pomóc oddzielić na etapie produkcji spożywczej różne gatunki mięsa. Szczególnie istotne jest to w przypadku certyfikatów koszerności lub Halal. Produkt wykonany zgodnie z normą DIN 9797.
© BPLAST.