O nas

Polski producent pojemników izolowanych

BPLAST jest producentem pojemników izolowanych z tworzywa sztucznego. Siedziba główna oraz zakład produkcyjny znajdują się w Słupsku. To właśnie ta lokalizacja i skupione wokół niej dziesiątki zakładów przetwórstwa rybnego były bezpośrednim bodźcem do ostatecznego nadania kształtu profilowi firmy. Sukces naszej firmy opiera się na doświadczeniu naszych pracowników, sumiennie wypracowywanemu know-how oraz najnowocześniejszej technologii wykorzystywanej w procesie produkcji naszych produktów.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i stałym śledzeniu nowinek technologicznych z zakresu formowania rotacyjnego stale ulepszamy nasze opakowania transportowo-magazynowe zwiększając bezpieczeństwo produkcyjne i wydajność firm w różnych sektorach, szczególnie: przetwórstwa rybnego, mięsnego oraz drobiowego. Nad wszystkimi projektami od pomysłu po produkt finalny czuwa zespół ekspertów.
 
tomasz-b..pngW naszym macierzystym zakładzie w Słupsku produkujemy wysokiej jakości pojemniki izolowane. To tutaj łączą swoje siły wszystkie działy firmy, od produkcyjnego, przez handlowy aż po logistykę, która dba o terminowość naszych dostaw w Polsce, Europie i daleko poza jej granicami. Źródłem nieustannego wzrostu, jest ciągłe doskonalenie się w procesach produkcyjnych i chęć bycia o krok przed konkurencją. Nasza aktywna polityka inwestycyjna umożliwia nam niezawodną obsługę różnych sektorów rynku, stale dopasowując nasze produkty pod ich potrzeby. Jesteśmy niezawodnym partnerem zaczynając od światowych koncernów, poprzez polskie rodzinne firmy, aż po klienta detalicznego. W nieustannym procesie doskonalenia stale analizujemy procesy produkcyjne i biznesowe, rozwijamy się konsekwentnie dalej, aby spełnić kompleksowe wymagania rynku i klientów. 
Tomasz Budrewicz, właściciel BPLAST.
 
  • firma.jpgProdukcjaBPLAST jest prywatną, rodzinną firmą należącą do grupy firm skupionych wokół FACH-PAK – wiodącego dostawcy opakowań transportowo–magazynowych z tworzywa sztucznego. Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe zlokalizowane jest w Słupsku, na Pomorzu w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego. To właśnie ta lokalizacja i skupione wokół niej dziesiątki zakładów przetwórstwa rybnego były bezpośrednim bodźcem do ostatecznego nadania kształtu profilowi firmy. Dzięki silnej woli i pasji przedsiębiorstwo w ciągu ostatnich lat stało się jedynym polskim oraz jedynym w tej części Europy producentem pojemników izolowanych dla przetwórstwa spożywczego.
  • experience.jpgDoświadczenieNasze doświadczenie to ponad 15 lat w dostarczaniu pojemników izolowanych i dziesiątki tysięcy wprowadzonych sztuk. Dzięki silnej woli i pasji przedsiębiorstwo w ciągu ostatnich lat stało się jednym polskim oraz jedynym w tej części Europy producentem pojemników izolowanych dla przetwórstwa spożywczego. Z każdym rokiem rośniemy w siłę, a jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!
© BPLAST.